اخبار انزلی

زندگی از نگاه یک خبرنگار

بعد از شایعات فراوان در مورد  امکان تردد خودرو با پلاک منطقه آزاد انزلی ، امروز روابط عمومیییییییییی

سازمان منطقه آآآآآآآآآآآزاد انزلی اعلام کرد مجوز تردد خودرو با پلاک منطقه آزاد انزلی  که از مصوبه های دور سوم سفر های استانی دولت به گیلان بود مراحل پایانی اجرایی شدن خود را طی می کند.

مبارکه ایشالا  چشم شیطان کور ، گوش شیطان کر بالاخره  مثل این که بعد از مدتها مردم که فقط از منطقه آزاد چند تا پاساژ نیمه تعطیل با قیمتهای گرانتر از  محله خودشان را  دیدند  قرار است یک خیری از این منطقه  ببینند .

البته اگر آقایان بزرگ خودروسازان و رفقا بگذارند ! 

(البته یک نگرانی دیگر هم وجود دارد و  آن این که قیمت این خودرو ها  هم مثل بقیه اجناس  این منطقه از  نمایشگاه اتومبیل محل خودمان بیشتر از آب در بیاید .

امكان تردد خودرو با پلاك منطقه آزاد انزلي بزودي مهيا مي شود
روابط عمومي سازمان منطقه آزاد انزلي اعلام کرد مجوز تردد خودرو با پلاك منطقه آزاد انزلي بعنوان يكي از مصوبه هاي دور سوم سفرهاي استاني دولت به استان گيلان مراحل پاياني اجرايي شدن خود را طي مي كند .

'بر اساس اطلاع روابط عمومی منطقه آزاد انزلی در طول چند ماه گذشته به منظور تدوين راهكارهاي اجراي اين مصوبه جلسات و كارگروه هاي متعددي با شوراي ترافيك استان، استانداري گيلان، مسئولان گمرك و مركز امور مناطق آزاد و ويژه اقتصادي كشور برگزار شده كه هم اكنون مراحل پاياني اخذ مجوزهاي لازم قانوني در حال طي شدن است. 
در آينده نزديك و به محض ايجاد زمينه هاي لازم براي ترخيص خودروهاي خارجي با پلاك اين منطقه ، اطلاع رساني لازم از طريق روابط عمومي اين سازمان و وب سايت سازمان منطقه آزاد انزلي به آدرس (www.anzalifz.ir ) به اطلاع عموم مردم خواهد رسيد.
مصوبه مجوز تردد خودرو با پلاك منطقه آزاد انزلي از مصوبات دور سوم سفرهاي استاني هيأت دولت است كه براساس آن مجوز تردد خودروهاي خارجي با پلاك اين منطقه تا شعاع 50 كيلومتر از مرزهاي اين منطقه صادر مي شود تا گام مهمي در مسير بالا رفتن سطح رفاه مردم استان و افزايش قابليت هاي گردشگري و توسعه اقتصادي استان گيلان برداشته شود و منطقه آزاد انزلي بخش ديگري از وظايف ايجابي خود، در مسير گسترش رفاه عمومي و توسعه بخش هاي مختلف صنعت استان را انجام دهد.

+ تاريخ دوشنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۰ساعت 16:3 نويسنده یک خبرنگار |